השכרת מנוף סל ועבודות פיגומים

השכרת מנוף סל

כאשר מבצעים תהליכים של בנייה ושיפוצים, במקרים רבים קיים הצורך לבנות גם במקומות גבוהים, שאין אפשרות להגיע אליהם בלי להשתמש במנוף סל.
לכן, במקרים רבים של בנייה יש צורך בהשכרת מנוף סל, שהוא מנוף שמאפשר לנייד ציוד כבד למקומות גבוהים, כך שבעזרת השכרה של מנוף סל תהליך הבנייה לגובה יכול להתבצע בקלות ובמהירות.
השכרת מנוף סל חיונית כאשר יש צורך להגיע עם ציוד כבד לקומות העליונות של הבניין, או במקרים בהם הבנייה של הקומות העליונות צריכה להימשך ויש צורך להביא לקומות העליונות ציוד שאין אפשרות אחרת להרים אותו חוץ בעזרת השכרה של מנוף סל.
חברות בנייה רבות כיום מציעות את האפשרות להשכרה של מנוף סל, שהוא חלק אינטגרלי מתהליך הבנייה, כלומר כמעט בכל תהליך של בנייה יש צורך בהעברה של ציוד כבד לקומות הגבוהות, ולכן השכרת מנוף סל מיועדת לתת מענה לכך, ולמצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור הגעה לגובה.

עבודות פיגומים

פרט נוסף שחשוב בכל התהליכים של בנייה לגובה הוא עבודות פיגומים, שמתבצעות כיום כמעט בכל תהליך של בנייה כאשר יש צורך לשפץ את הקומות העליונות של הבניין.
כאשר עובדים על הקומות העליונות של הבניין, יש צורך בעבודות פיגומים מפני שעבודות פיגומים מאפשרות לפועלים להגיע לקומות העליונות וכך להמשיך לעבודות עליהן באופן טבעי של המשך תהליך הבנייה.
כאשר מבצעים עבודות פיגומים, יש צורך להקפיד באופן מיוחד על כל הוראות הבטיחות, מפני שעבודה עם פיגומים היא מאוד מסוכנת, ויש צורך להימנע מיצירה של כל סכנה כלשהי כחלק מעבודות פיגומים.
כאשר מבצעים עבודות פיגומים, חשוב מאוד להקפיד על כללי הבטיחות, שהם בין השאר חבישת קסדה וכדומה, מפני שפועלים שעובדים על פיגומים חשופות למספר רב של סכנות, כגון נפילה של ציוד מקומות גבוהות יותר, או פגיעה בראש מציוד כלשהו שלא ממוקם באופן בטיחותי, ולכן זה חשוב.